ТЕОРІЯ ТА ПРАКТИКА РОЗРОБКИ І ПРОВЕДЕННЯ СОЦІАЛЬНО-ПСИХОЛОГІЧНИХ ТРЕНІНГІВ – Психологічна допомога

ТЕОРІЯ ТА ПРАКТИКА РОЗРОБКИ І ПРОВЕДЕННЯ СОЦІАЛЬНО-ПСИХОЛОГІЧНИХ ТРЕНІНГІВ

ПРОГРАМА ЗАХОДУ

Модуль І. «Знаю, вмію, роблю та отримую!» Архітектура тренінгу та технології тренінгової роботи. Про структуру тренінгу, технології тренінгової роботи; ролі, функції та компетенції тренера, організацію тренінгового простору. Що потрібно знати й вміти тренеру, аби перетворити  навчання учасників тренінгу в захоплюючу подорож з результатом, який перевищує їхні сподівання? Практикум застосування тренінгових вправ.

 

Модуль ІІ. «Бачу ціль… Створення авторського тренінгу». Авторський тренінг: розробка та підготовка до проведення. На цьому модулі ви отримаєте ефективні інструменти для розробки авторського тренінгу, а також рекомендації щодо оформлення анотації, програми тренінгу, роздатків та розроблення презентації. Створення тренінгу стане для Вас грою в конструктор з повним розумінням того, що і як в ньому працює і які процеси запускає. Також навчитеся використовувати потенціал коучингових технологій, метафоричних карт, ментальних карт для розробки авторських тренінгів та самовдосконалення. Практикум розробки і оформлення авторського тренінгу.

 

Модуль ІІІ. «Є контакт…». Основи спілкування і управління групою. Шукатимемо відповіді на важливі запитання: «Як створити «простір радості», завоювати довіру аудиторії?», «Які існують техніки налагодження і підтримки контакту: тренер – учасник, тренер – група, учасник – учасник?», «Як надавати зворотний зв’язок високої якості?», «Складні та конфліктні ситуації: як їх уникнути або вміло вирішити?» та ін. Відпрацювання навичок в рольових іграх.

 

Модуль ІV. «Я – є…». Тренер: особистість, харизма та індивідуальний стиль. Цей модуль присвячений особистісному зростанню тренера. Адже особистість тренера, його харизма є інструментом роботи на тренінгу. Емоційний інтелект, ораторська майстерність, «магнетизм»,  впевненість тренера, його руховий репертуар, енергія, підтримка ресурсного стану та ін. Управління собою: практикум.

Дата

Вер 24 2019

Час

08:00 - 18:00
Категорія

Реєстрація


Залишити відповідь