Про нас

ПД - це платформа для психологів та їх клієнтів у всіх містах України.

Наша підтримка і інструменти допоможуть людям знайти потрібного фахівця в сфері психічного здоров'я, який допоможе впоратися з будь-якими труднощами, починаючи від повсякденних проблем і закінчуючи важкими життєвими ситуаціями.

ПД доступний 24/7, в будь-якому місці, де ви можете отримати доступ до Інтернету.

ПД це пошук нових способів протягнути руку допомоги в кожен регіон України, щоб наші люди були щасливими і здоровими.

Наше бачення до 2020 року

Ми можемо реально змінити життя одного мільйона чоловік. ПД відкриє нові можливості для допомоги більшій кількості людей і надихне на велику підтримку для прискорення змін.

Зухвалість

Ми беремо на себе роботу, яка розширює наші можливості, знаючи, що ми не завжди можемо домогтися успіху. Ми впевнено покладаємося один на одного, щоб виконати наші обіцянки і допомогти в досягненні наших цілей. Ми активно слухаємо, вдумливо задаємо питання і відкрито кидаємо виклик.

Наша команда

Команда ПД включає в себе самих захоплених, працьовитих, веселих людей, яких ви коли-небудь зустрічали. Це талановита команда, що володіє навичками і досвідом, які дозволяють нам реалізувати наше бачення допомоги.

Співчуття

Ми підтримуємо інших, піклуючись про себе і тих, хто ближче до нас. Ми вважаємо, що кожен може пережити важкі часи, хоча потрібно визнати, що це не завжди просто.

Наші цінності

Наші цінності є частиною того, що робить роботу в ПД такої унікальної. Ми живемо ними в нашій повсякденній роботі.

Обов'язок

Ми виявляємо ініціативу, фокусуємося на результатах і вчимося на своїх помилках, а також на наших успіхах. Ми відкриті, чесні з усіма, з ким працюємо, в тому числі, один з одним. Ми сприйнятливі до нових ідей, цінуємо інновації.

Відкритість

Ми цінуємо унікальність кожної особистості і ставимося до всіх з повагою. Ми поділяємо навантаження і відкрито повідомляємо про наші ідеї, знаннях, почуттях і сприйнятті. Ми створюємо реальні можливості для ефективної взаємодії наших фахівців з клієнтами.

Щедрість

Ми охоче віддаємо свій час і навички нашим клієнтам. Ми ділимося своїми знаннями і досвідом з нашими партнерами.

Радість

Нам подобається те, що ми робимо, і нам подобається працювати в ПД. Ми креативні, активні і ставимося до себе з гумором (більшу частину часу). Ми святкуємо наші досягнення і успіхи творчим шляхом.

Електронна адреса info@psyhelp.com.ua

Наш телефон: +38(05) 635 92 83