За кілька останніх десятиліть змінилися уявлення про те, як людина повинна переживати горе, що спричинило створення нових психологічних технік і практик. Спеціалісти в цій сфері мають обмінюватися знаннями та регулярно підвищувати ступінь кваліфікації, щоб якомога професійніше виконувати своє покликання.

Міжнародна Асоціація психологів по роботі з горем та тяжкою втратою була створена 25 січня 2021 року. Головною метою створення Асоціації є консолідація зусиль висококваліфікованих кадрів на терені сприяння розвитку української психологічної науки, практики і освіти в області психології горя. Її члени мають високий рівень професійних знань і практичний досвід для надання допомоги людям, які зіткнулися з втратою близьких.

Членство в Асоціації є добровільним та індивідуальним. Щоб вступити до Асоціації необхідно подати пакет документів (заяву, анкету) та пройти співбесіду з Президентом Асоціації. Після вирішення всіх організаційних моментів, дані про нового учасника вносяться до Реєстру членів Асоціації та йому видається членський квиток.

Рада правління

Президент Ассоціації
Рибик Лариса Анатоліївна

Секретар Асоціації
Анна Холоденко

Почесний голова Асоціації
професор Медведєв Володимир Степанович

Почесні члени асоціації

Тімченко Олександр Володимирович
Засновник науково-дослідної лабораторії, доктор психологічних наук, за спеціальністю "Юридична психологія".

Ольга Кавер
Психотерапевт, кандидат наук, магістр психології репродукції Університету Барселони.