Як це працює

Наша команда допоможе вам

Якщо ви шукаєте потрібного спеціаліста

Питання про те, як знайти потрібного спеціаліста, часто починається з вивчення конкретних проблем або інтересів у самовдосконаленні та дослідженні. Через виявлення тих сфер життя, які найбільше потребують поліпшенням або розуміння природи особистих проблем психічного здоров'я, Ви можете визначити найкращі послуги та найкращі пропозиції для своєї власної ситуації та шукати фахівців, які мають корисні знання в цих сферах. Для розвитку хороших стосунків із самим собою і для розуміння особистих мотивів, дій і потенціалу, ми пропонумо багато інструментів і психологічних послуг, щоб розпочати подорож власного відкриття.

"Психологічна допомога"

створено спеціально для того, щоб забезпечити дружній користувальницький досвід. Наші користувачі отримують найкращу інформацію про психологічні послуги на теренах України.
Що потрібно зробити для того, щоб отримати консультацію найкращого спеціалісту:
- зайти на сайт Психологічна допомога
- перейти в розділ База пошуку психологів
- вибрати потрібний регіон
- вибрати категорію спеціаліста
- назати кнопку пошук
До вашої уваги будуть представлені найкращі психологи України. Ви вибираєте фахівця, якій Вам сподобався і нажимаєте кнопку "зв'язатися". Вказуєте свої контактні дані та чекаєте на відповідь.
Зручно. Просто. Надійно.

Якщо ви спеціаліст у галузі психічного здоров’я

Будь-яка практика потребує постійного потоку нових клієнтів. Ми робимо це для вас легким: залучення клієнтів; публікації та медіа-можливості; маркетингові ресурси.
Коли ви приєднаєтеся до нашого ресурсу, вам не доведеться турбуватися про створення власного веб-сайту або розуміння SEO. Ми рекламуємо ваш профіль на всіх основних пошукових системах.

Умови співпраці. Ви заповнюєте анкету на сайті. Ми робимо рекламу. Клієнти мають можливість обрати спеціаліста та зробити замовлення. Після проведеної консультації ви сплачуєте 20% від вартості Ваших послуг, заявлених на сайті. Прохання вказувати ту суму яка є реальною на сьогоднішній день. Протягом місяця після реєстрації Вам буде надіслано договір.

Ваш відеоролик тривалістю 5-8 хвилин направлений на електрону пошту video@psyhelp.com.ua дасть можливість додатково просувати саме Ваш профіль.
Якщо будуть виникати питання телефонуйте у робочий час з 9.00 до 18.00