Про себе

Кожна людина прагне до гармонії. Щоб досягти успіху в житті потрібно, в першу чергу, працювати над собою. Особистість, яка впевнена в собі, маючи власну думку та розуміє сенс буття – щаслива!

Я пропоную психологічні консультації, основна ціль яких, не зважаючи на проблему, – знайти та почути себе справжнього, звільнитися від стресу непорозумінь.

Я допомагаю людям, бо не з чуток знаю, що таке стрес, депресія, низька самооцінка, страхи, панічні атаки, сімейні конфлікти…

Використовую тільки ті методи, що перевірені на практиці.

Практикуючий психолог – це людина, яка постійно вдосконалює свої знання.

Тому час від часу я проходжу курси, які дають можливість глибше розбиратися в тій чи іншій проблемі, яка склалася в людини.

Маю сертифікат “Психологія стресу та способи боротьби з ним”. А також у зв’язку з коронавірусом я пройшла курс “5 кроків до ментального здоров’я під час пандемії”, щоб допомагати людям долати паніку в цей епідемічний час. Тому й найбільше практик проведено мною по темам: стресу, депресії, самооцінки, страхів, образ, ненависті, неприйнятті, панічних атак, шляхів професійного росту, пошуку сенсу життя, сімейних конфліктів, психосоматиці.
Кохану сім’ю варто щодень творити, а не чекати, що щастя прийде саме собою. Поділюся цінним досвідом, який допоможе Вам зрозуміти в стосунках, в першу чергу, себе, а потім вже свого партнера. Великих зусиль та терпіння варто докласти, щоб щиро любити, розуміти та жити в гармонійній, повноцінній сім’ї. Можливо все!!!

Я також допоможу Вам дати відповіді на такі питання: як зрозуміти чого Ви хочете? Як визначити свої сильні сторони характеру? Як зрозуміти, де себе найкраще застосувати? Де знайти необхідні ресурси? Як знайти себе справжнього, своє призначення – особистий успіх?
Працюю з підлітками та дорослими.
А також пройшла психологічну підготовку по наданні допомоги бійцям АТО та їм сім’ям.
Жити в гармонії та спокої з самим собою, займатися успішним саморозвитком – можливо!
Установки людини починають формуватися з дитинства. Тому, щоб досягти успіху в тій чи іншій ситуації варто змінювати свій світогляд так, щоб сформовані нові установки через дитячі травми закріпилися в нейронних сітях. Для цього потрібно залежно від установки як мінімум 21 день – і звичка сформована.

Головне, на консультацію візьміть з собою краплинки віри, надії, любові. Я допоможу вам знову навчитися радіти кожному дню, почувати себе бадьоро, енергійно та бути успішною та щасливою особистістю!
Запис на консультацію за номером: 067-165-35-29.

Освіта

Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького

2007-2012 Психологія стресу
Немає затверджених відгуків для показу!