Про себе

Я, Юлія Гурневич, психологиня, сертифікована гештальт-консультантка, кар’єрна радниця, коуч з особистісного розвитку, авторка та розробниця профорієнтаційних методик та програм для дорослих і підлітків

Я допомагаю:
❇️Психологічна консультація – по запиту (самооцінка, самотність, відносини в парі або з батьками, колегами, негативні емоції, страхи, проживання втрати,горе) – практикую оффлайн / онлайн зустрічі.

❇️Коуч-сесії – наша спільна взаємодія, спрямоване на те, щоб ви самі знайшли вихід з проблемної ситуації. Результатом є дуже точний та всебічний розгляд ситуації і ставлення до цих подій, що в підсумку дає вам можливість прийняти вірне рішення чи вибрати ефективну модель поведінки.

❇️Психологічна консультація з метафоричними картами – за допомогою асоціативних карт знаходимо рішення і інсайти по вашому запиту (самооцінка, питання вибору, самотність, кризові ситуації та ін.).

❇️Профорієнтація підлітків починаючи з 10 років – це можливість звузити коло пошуку відповідного профільного навчання (в гуртках і секціях) для дитини.
Для старшокласників (14-17 років) визначити спеціальності і ті області, в яких він (вона), як особистість буде найбільш успішним(ою), а головне отримають відчуття внутрішнього задоволення від майбутньої діяльності.

❇️Кар’єрное консультування для дорослих (20 -55 років), яким також важливо реалізувати себе з душею і задоволенням. Перевага консультації для дорослого – це вже глибинна усвідомленість того, що за Вашими плечима є досвід (навіть якщо він не великий).

В своїй практиці використовую: профорієнтаційні методики, техніки коучингового підходу, методи гештальт-терапії, метафорично асоціативні карти (МАК), елементи арт-терапії, техніки юнгіанського аналізу, системні розстановки.

 

Освіта

Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна»

2003 - 2009р. Практична психологія, магістр (з правом викладання психологічних дисциплін).

Школа психологічної практики Ганни Дердюк

2018-2019р «Психологічне консультування» І-а ступінь гештальт-терапії

Інститут прикладної психології та розстановочних практик

2019-2020р «Системні сімейні розстановки»
Немає затверджених відгуків для показу!