Про себе

Мене звати Євгенія. Я трансформаційний коуч, жіночий наставник, МАК терапевт і автор  каналу “PRO_Balance”

❓Як працює трансформаційний коучинг?

▪️Класичний коучинг це коли коуч задає тобі сильні коучингові питання, багато з яких «не зручні» і «не приємні», які сам собі не поставиш. Але вся сила у тому, що коли на них відповіси, на ситуацію починаєш дивитися вже під абсолютно іншим кутом. І не все так погано, і вихід є і рішення знаходяться.

▪️Коли до класичного коучингу додаються техніки МАК починають відбуватися особисті трансформації. Дивовижне поєднання цих технік, дає можливість знаходити не тільки поверхневі корені проблем, а й дуже глибокі, заховані в підсвідомості.

В трансформаційному коучингу, людина перш за все змінює ставлення до себе самого, знімає зі своєї свідомості внутрішні обмеження і страхи, підвищує рівень своєї самооцінки, вибудовує нову шкалу цінностей і по-новому позиціонує себе в житті, в суспільстві і в професійній діяльності.

Всі жінки різні, особливі і унікальні, тому мені подобається поєднувати техніки, якими я володію і підбирати під кожну жінку те, що підійде саме їй.

Трансформаційний коучинг розкриває абсолютно всі обмежуючи переконання і внутрішні забобони, які стримують і не дають можливості розкріпачиться і стати вільною, вибрати новий життєвий шлях, правильно розставити пріоритети і домогтися успіхів у всіх сферах життя.

З якими запитами я працюю:
▪️Реалізація та досягнення цілей
▪️Гроші та фінансова реалізація
▪️Внутрішній стан та гармонія
▪️Пошук призначення
▪️Внутрішні опори, самоцінність
▪️Образи, почуття провини

Для мене головне результат, який отримує клієнт, в процесі нашої спільної роботи. Моя задача полягає не тільки в допомозі знайти глибинні причини проблеми, а ще й в тому, що б підібрати індивідуальні техніки, що підходить саме для конкретної людини, що допоможе прибрати з життя те, що заважає рухатися вперед, і допомогти знайти свої ресурси, щоб далі з кожним днем йти до своєї мети.

Якщо у вас є намір:
✔️підвищити власну ефективність;
✔️перетворити мрії в реальні цілі та розробити конкретні кроки по їх досягненню;
✔️грамотно планувати власні дії для забезпечення максимальної ефективності;
✔️отримати яскраве та насичене життя незалежно від обставин зовні

Формати роботи:

▪️Разові сесії під запит
▪️Робота з глибинної опрацюванням всіх аспектів, тривалість – місяць – 4 сесії ( 1 раз на тиждень)
▪️Тривалий коучинг, контракт на 3 місяці, з щотижневими сесіями. У цьому форматі опрацьовуються всі сфери життя.

1 сесія -1000 грн; Місяць – 4 сесії – 3600 грн; 3 місяці – 10000 грн.

Немає затверджених відгуків для показу!