Про себе

Я дипломований психолог з вищою освітою, та постійним оновленням теорії на курсах. За сумісництвом – коуч. Практикую вже близько двох років, та працюю над своєю авторською програмою самопізнання особистості та самореалізації. Мені пощастило допомогти багатьом людям знайти свою справу та зрозуміти самого себе, а також звільнитись від невпевненості, страху, болі втрат близьких та піти далі по життю щасливими та впевненими людьми, досягаючи свої цілі та побажання.

Освіта

КНУ ім. Т. Шевченка

09.2018 - 06.2022 психологія

Інститут психологій

06 - 09.2022 Гештальт терапія

Інститут психології

08.22 - 10.22 Юнгіанська психотерапія

Досвід роботи

Персональні консультації

психолог консультант

Після консультації з Лаурою знайшла в собі сили не пускати проблему у вільне плавання. Людині потрібна людина. Кваліфікований спеціаліст ,а що найголовніше особисто для мене - людський фактор. Особисті якості допомогають Лаурі легко пробратися під броню,якою ти вкритий, далі в хід іде професіоналізм. Вона допомогла приборкати внутрішній хаос , віднайти відповіді на власні питання і найголовніше не зупинятися при невдачах і рухатися тільки вперед. На власному прикладі Лаура показує наскільки дієва її методика,тому рекомендую до співпраці!

Карина    27.09.2022  

Дуже вдячна Лаурі за те, що в важкий для мене момент в житті допомогла розібратись в собі, в своїх думках. Спілкуватись з нею було так легко і невимушено. Дуже рекомендую як психолога. Швидко проаналізує вас і ваші проблеми, і зможе допомогти.

Анастасія    12.03.2023  

Користувався послугою і залишився дуже задоволений. Після декількох коуч сесій зміг розставити пріоритети та зрозуміти що саме мені потрібно робити далі в своєму житті. Всім рекомендую.

Геннадий    27.09.2022