Про себе

Я магістр практичної психології. Дитячий та сімейний психолог-консультант. В професії 7-й рік. Мене турбують сім’ї та діти. Я хочу, щоб в нашій країні було більше щасливих сімей, в яких ростуть психологічно здорові діти.

Послуги:

– Індивідуальні та групові консультації;

– Семінари та тренінги для батьків щодо виховання дітей (“Чому діти не слухаються?”; “Як не кричати на дитину?”; “Особливості розвитку дитини від 0 до 12 років”; “Як порозумітися з підлітком?”; “Як не нашкодити дитині?” тощо).

– Семінари і тренінги для жінок (“Що вбиває жіночність?”; “Якою мовою спілкуватися з чоловіком, щоб він чув?”; “Що руйнує шлюб?” тощо).

– Психодіагностика розвитку дитини;

– Соціальна адаптація до умов ДНЗ та ЗОШ;

– Корекційна робота з дитячими проблемами за допомогою арт-терапевтичних методів (погана поведінка, істерики, страхи та тривожність, агресивність, нав’язливі стани тощо)

– Допомога у вирішенні внутрішньо-сімейних конфліктів.

Освіта

Національний педагогічний університет імені М.П.Драгоманова

2010/2016 Магістр практичної психології. Викладач психологічних дисциплін

Маю наступні сертифікати:
1. Участь у проходженні 1 модулю за програмою професійної підготовки та підвищення кваліфікації психологів “Психологічне консультування. Базовий курс” центр вдосконалення особистості “Перспектива” 5.10./21.12.2019
2. Сертифікат про проходження курсу Д. Карпачева “Как дать ребенку всё без денег и связей” 2016
3. Сертифікати від всеукраїнської тренінгової компанії “Основа”: “Арт-тепія в роботі з особливими дітьми”2018; “Арт-терапія в роботі зі спеціалістами допомагаючих професій” 2020; “Арт-терапевтична техніка “Поле” в роботі з темою прощення і прийняття матері” 2020; “Кілери жіночності” 2020
4. Участь в онлайн-марафоні #я-психолог 2.0 клуб вдосконалення особистості “Перспектива” 20-29.02.2020

Немає затверджених відгуків для показу!