Про себе

Про мене краще розкажуть мої клієнти, а їх за більш, ніж 23 роки приватної психологічної практики вже багато – тисячі. Проте кілька слів про себе варто сказати і мені. Психолгією почав цікавитись давно, майже з юного віку. Багато читав, придивлявся до поведінки людей, ставив питання. Однак спочатку вивчився на вчителя історіі, а фах психолога здобув у 1999 році, закінчивши Одеський державний університет.

Працював психологом на великому промисловому підприємстві (психологія управління і соціальні процеси в колективах). 15 років вів групу психологічної підтримки. Особистісні тренінги, психологічний кіноклуб.

Вважаю, моє завдання – допомгти людині усівдомити, що відбувається насправді в її житті, зрозуміти і підтримати, а потім допомогти прийняти Авторство за своє буття. Тобто, опанувати більш ефективні моделі реалізації своїх бажань і прагнень. Стати упевненою в собі щасливою людиною(!)

Здебільшого практикою еклектичний підхід, в якому гармонійно поєднуються гештальт, трансактний аналіз, психодрама. Займаюсь також трактуванням сновидінь. Більше схиляюсь до короткотривалого періоду терапії з метою забезпечити той результат, на який сподівається клієнт.

Одружений. Маю двох дорослих дітей. Цікавлюсь спортом, літературою, подорожами Україною і Світом.

Освіта

Одеський державний університет імені І.І. Мечнікова

1996 - 1999 психолог

Інститут післядипломної освіти

Донецьке вище військов-політичне училище

1980 - 1984 офіцер-політпрацівник, вчитель історії та суспільнознавства
Немає затверджених відгуків для показу!