Про себе

Вітаю! Мене звати Людмила.

В психологію я прийшла у пошуку нових життєвих орієнтирів, після емоційного професійного вигоряння, понад 14 років тому. Шлях до себе – не революція, тому, що ти не борешся, ти просто повертаєшся “до себе додому”, де потрібне “генеральне прибирання”. І згодом із любов’ю наповнюєш його тим, що тобі по-справжньому потрібно і дорого. Починаючи рух до себе, перестаєш купувати любов і продавати її; перестаєш заслуговувати на схвалення; не боїшся втрачати тих, кому ти був зручний і легкий в управлінні, кому було зручно підсадити на почуття провини та маніпулювати звичними реакціями. Починаєш любити жити і виявляти до життя інтерес і цікавість, наповнювати її тим, що тобі важливо і дорого, бути в оточенні значущих для тебе людей виявляючи себе, таким, яким ти є, знайшовши своє звучання і свій смак до життя…

Я практикуюча психологиня, психологиня в темі горя та втрати, сімейна консультантка, арт-терапевтка, тренерка, ведуча терапевтичних груп.  Крім приватної практики, є досвід роботи в міжнародних організаціях, Благодійних фондах та ГО. Відкрита та доброзичлива, поважаю свої особисті кордони та особисті межі людей, серйозно ставлюся до дотримання етичного кодексу психолога, правил конфіденційності та безоцінності.

У своєму досвіді маю понад 700 годин індивідуальної та групової терапії.

Я є членом “Міжнародної асоціації психологів по роботі з горем та втратами”; членом “Асоціації дитячих, сімейних та перинатальних психологів України”. Проходила навчання на курсах Лариси Рибик в темі “Терапія горя” тривалістю 180 годин.

Вибрана мною професія дозволяє весь час рухатися вперед і розширювати кордони у будь-якій цікавій для мене темі, підвищуючи свою кваліфікацію.  Люблю свою сім’ю (у шлюбі 28 років), люблю подорожувати, пізнавати нове, знайомитись із новими людьми.

Працюю очно та онлайн.

Працюю з наступними запитами:

Дитячо-батьківські відносини; терапія горя та втрати; психосоматика, проблеми під час вагітності; робота з дітьми та підлітками (тільки очно); вигоряння на роботі; складнощі у взаєминах; вікові кризи; низька самооцінка; робота зі страхами.

Бережіть себе та Будьте собою!

 

Освіта

Запорізький Національний Технічний Університет

2017 -2019рр магістр психології

м. Київ, Міжрегіональна Академія управління персоналом

2009-2011 Психологічне консультування. Гештальт-підхід в психологічному консультуванні з психосоматичними порушеннями

Центр розвитку особистості

2012 Арт-терапія

Освітній центр Лариси Рибик

2020 Терапія горя
Немає затверджених відгуків для показу!