Про себе

Якщо у Вас є ПИТАННЯ (сумніву, пропозиції, обурення, а також захоплення, здивування, підозри чи непорозуміння) – Ви можете легко зв’язатися зі мною написавши лист: psiho.sy@gmail.com
Я обов’язково допоможу Вам!
Мій основний авторський метод:
Конструктивна терапія – форма психотерапії, в основі якої лежить помітна різниця між переконаннями людини та її реальною поведінкою, заснованому на умовно-рефлекторних діях.
Проблеми багатьох людей полягають у тому, що їхні дії, а іноді й думки, визначаються не їх власними усвідомленими переконаннями, а тими підсвідомими стереотипами поведінки, які були скопійовані та засвоєні в дитинстві від їхніх парентальних постатей (батьків чи осіб, що їх замінюють).
Люди, як і тварини, у період раннього розвитку інстинктивно копіюють поведінку свого соціального оточення. Ці навички необхідні для виживання. Часто трапляється так, що ці умовні рефлекси при дорослішанні продовжують працювати як автономні мікропрограми, які керують поведінкою людини на підсвідомому рівні, і не тільки не усвідомлюються людиною як невірні та недоцільні, а й захищають самі себе від можливого усвідомлення. Відпрацювання таких ментальних умовних рефлексів звільняє аналітичний розум від надмірного навантаження, заощаджуючи ресурси мозку. Такою є природа умовних рефлексів.
При цьому персонаж може мати цілком розумну систему переконань, абсолютно щиро вважати свою поведінку цілком адекватною обставинам, але, водночас, діяти за програмами своєї прабабусі, зовсім не помічаючи зазначений парадокс.
Сенс конструктивної терапії полягає в тому, щоб виявити систему актів такої недоцільної автоматичної поведінки, показати їх клієнту, знайти більш доцільні варіанти реакції на відповідні стимули та форматувати чужі умовні рефлекси у власні, усвідомлені та адекватні ситуації.
Якщо, під час терапії, виявитися, як і переконання клієнта суперечать його цілям, їх слід змінити більш логічні і доцільні.
У ході цієї терапії відбувається і емоційна стабілізація клієнта. Той принцип, що найкращий умовний рефлекс – це включення аналізу ситуації, допоможе клієнту змінити свою поведінку. Для усвідомлення причин емоційних реакцій, клієнту необхідно включити свідомий аналіз того, що відбувається з ним у цій ситуації. А, як відомо, одночасно емоційно переживати та думати (аналізувати) – неможливо. Отже процес мислення придушуватиме генерацію негативних емоцій, оберігаючи клієнта від ірраціональних вчинків, спричинених неконтрольованими емоціями. У разі потреби якісно застосовую інструменти інших психологічних напрямів. Орієнтований на результат!

Освіта

МАУП

2007 Практичний Психолог

Психологія – це моє друге “Я”, не просто захоплення – це сенс життя та спосіб мислення!

Досвід роботи

Сертифікат інструктора з роботи з ПТСР та ОСР, виданий відомим американським майстром НЛП - Франкліном П'юселіком.

Немає затверджених відгуків для показу!