Про себе

Працюю тільки с чоловіками 18+.

Тож якщо від вас пішла жінка/дівчина? У цей момент чоловіки кидаються у вир із головою, намагаючись всіма силами повернути її. Ви навіть можете не розуміти, чому так сталося? Начебто все було добре, але одного разу вона різко заявляє, що не любить, йде й крапка. І швидше за все, як часто це буває, ще й йде до іншого. Причому причини названі жінкою можуть бути різні і часом навіть безглузді, безпідставні, не маючи особливої логіки.

У такі моменти ти вмикаєш активність і починаєш діяти; вибачатися, намагатися проводити з нею весь свій вільний час (залежно від ситуації), походи в ресторан, кафе, театри інше, дарувати дорогі подарунки, щоб показати тим самим важливість своїх почуттів, виявляти галантність. Але от біда… це все мало того, що не працює, так щей погіршує ситуацію. І якщо ти багато з перерахованого вже зробив, тоді ти не з чуток знаєш, що це не працює. Якщо ви цього ще не зробили – це добре. Не поспішайте робити швидкі кроки, пояснюючи собі тим, що потім буде пізно. Не буде, повір. У розбитому стані чоловіки більше роблять безглуздих помилок принижуючись і підлаштовуючись під жінку, тим самим віддаючи право вибору бути з вами чи ні до рук жінки. А значить, у даному випадку жінка виступає в ролі сильної позиції, а ви ні. А слабаків жінки не люблять. То як повернути сильну позицію назад??
Спершу зберіть інформацію для себе, а чому так сталося. Запитувати у жінки/дівчини, що кинула вас нема ніякого сенсу, бо вони керуються відповідно до почуттів і моментами, і собі не можуть пояснити, чому вони до вас нічого не відчувають. Така природа в них.

Тому можете переглянути купу відео роликів, почитати різні книги і переконатися в тому, що все вище сказане не працює.

Основна причина з якої йдуть жінки, вони перестали бачити у вас того чоловіка, яким ви були на самому початку ваших стосунків. Постарайтеся згадати яким ви були і подивитися на себе зараз. Проведіть паралелі, аналізуючи, у чому ви змінилися. Якщо ж не пам’ятаєте – не біда. У будь-якому випадку потрібні фундаментальні зміни у вас, щоб у майбутньому вона знову побачила у вас того, хто колись приваблював її. Головне зараз змістити свій фокус уваги із жінки на себе.

Тому я пропоную вам допомогу у вирішенні цієї проблеми. Я розповім, як вийти з депресії. Як створити себе нового і як звернути нарешті її увагу на себе. І за підсумком вона сама прибіжить до вас назад. Зауважте, вона, а не ви.

Якщо вирішили скористатися моєю допомогою – спочатку ПИШІТЬ в будь-який з месенджерів за номером. Я скину вам короткий брифінг (опитувальник) і потім домовимося про зустріч по відеозв’язку.

Освіта

Міжнародний інститут психології

15,03,2022/17,07,2022 практична психологія

Досвід роботи

Міжнародна психологічна асоціація проективних методик

16,03,2021/01,04,2021 основи кризової допомоги та стабілізації
Немає затверджених відгуків для показу!