Про себе

Я, клінічний психолог, займаюся психокорекцією емоційних розладів з 2017 року. Працюю з дорослими та підлітками старше 16 років. Моя мета – за допомогою комплексного підходу, допомогти клієтну навчиться регулювати свій емоційний стан, подолати різноманітні прояви неврозів та кризових станів.

    Допомагаю впоратися з:

– Тривожністю

– нав’язливими думками

– безсонням, нічними кошмарами

– відсутністю апетиту чи надмірним апетитом

– Вразливістю, плаксивістю, дратівливістю

– Психосоматикою (прояв емоцій на фізіологічному рівні: ВСД, панічні атаки, пітливість, прискорене серцебиття, відчуття “кома” у горлі, тяжкості в грудях, нервовий тик та багато іншого)

– Почуттям страху, надмірним хвилюванням, фобіями;

– Апатією (нічого не тішить)

– Пережити горе втрати близької людини

– ПТСР (Посттравматичний стресовий розлад)

– Глибинними переконаннями та травматичним досвідом;

– Проблемами міжособистісних стосунків;

– Невпевненістю в собі та своїх силах.

      Про мене: У 2017 закінчила навчання у Краматорському економіко-гуманітраному інституті за фахом “практичний психолог” та маю диплом із відзнакою, це є моєю другою вищою освітою та покликанням. З 2016 по 2021р. працювала психологом у психіатричній лікарні м. Краматорська. У 2017 році брала участь у навчальній програмі з клієнт-центрованої терапії. У тому ж році пройшла навчальний курс “Бойовий стрес” при Військовому Медичному Інституті м. Варшава. 2018 р. брала участь у вченнях фахівців у сфері психічного здоров’я “Допомога Східним областям України у вирішенні проблем розладу посттравматичного стресу” при Вільнюському центрі психічного здоров’я. Проходила курси підвищення кваліфікації при ДНМУ за програмою “Психологічна допомога у екстремальних ситуаціях та кризова психотерапія”. У 2019 р. Брала участь у тренінгах з клінічного ведення психічних розладів у м. Краматорську. Пройшла курси підвищення кваліфікації при ДНМУ на тему: “Сучасні питання конфліктології” та “Профілактика емоційного вигоряння”. 2020 року пройшла онлайн-курс навчання “Методи регресивного гіпноаналізу для позбавлення від психосоматичних розладів” при МІПП та отримала свідоцтво про підвищення кваліфікації. У 2021 р. пройшла курси підвищення кваліфікації при ДНМУ на тему ” Психологічна допомога в екстремальних ситуаціях та кризова психотерапія” На прикінці 2022 року пройшла навчальний курс з арт-терапії «Робота з ПТСР в умовах воєнного часу» та отримала диплом. У квітні 2023 року по закінченню курсу навчання при ДНМУ отримала сертифікат спеціаліста за спеціальністю «Клінична психологія». На теперішній час, допомагаю людям пережити стрес, кризу та наслідки війни в онлайн форматі.

Мої життєві проблеми, на момент звертання до Валерії Олександрівни, здавалися прірвою та глухим кутом і розібратися в тому, що навалилося на мене, здавалося зовсім неможливим.
Але, завдяки роботі з Валерією, я познайомилась з собою ближче. Опанувала панічні атаки,пропрацювала травми дитинства, проблеми в сім’ї з чоловіком та дітками. Я щиро вдячна їй за підтримку, цінні поради, віру в мене. Це круто - навчитися слухати себе, довіряти своїй інтуїції, приділяти увагу своїй душі. І навколо мене все стало зовсім іншим - яскравим і цікавим!
І, чесно кажучи, без грамотного психолога це неможливо.
Мені пощастило - я знайшла психолога, яка дуже допомогла мені у скрутний час.
Дякую за те, що допомогла розплутати саму себе та відкрити очі на прекрасне!
Щиро дякую Вам, моя дорога психологиня!

Марія    08.06.2023  

Дуже вдячна Валерії Олександрівні за її роботу зі мною. Завдяки їй, я познайомилась сама з собою ближче. Опрацювали травми дитинства, проблеми в сім’ї, відносини з чоловіком, . Я щиро вдячна їй за підтримку, проведену терапію, віру в мене. Це круто - приділяти увагу своїй душі, навчитися слухати себе, опановувати панічні атаки. І, чесно кажучи, без грамотного психолога це майже неможливо.
І тепер, я дивлюся на світ повним життя і радості поглядом. Змінилася я і життя змінилося довколо мене. Дякую, моя дорога психологиня!

Марія    12.06.2023  

Звернулась до Валерії з тренером, підвищеною тривогою, панічною атакою. Хочу подякувати, за професійний підхід, за поради, за зроблену працю. Відчуваю себе чудово, в гармонії з собою, без негативу до батьків . Пропрацювали всі моменти мого життя . Тепер йду по житті з розумом і тримаю свої ємоції під контролем . Дякую вам. Рекомендую вас усім )))

Діана    30.05.2023