Про себе

Вітаю! Моє ім’я  Оксана, я фахівець консультант практичний психолог. Мій досвід та професійний шлях у сфері психології охоплюють шестирічний період роботи у цій галузі: 2 роки працювала практичним психологом в ліцеї, а також 4 роки фахівцем-консультантом в Інклюзивно-ресурсному центрі. Паралельно надавала індивідуальні консультації, провела близько 358 успішних індивідуальних консультацій, що свідчить про великий досвід та ефективність мого підходу. Отже, я маю досвід психотерапевтичної, діагностично-корекційної роботи з усіма віковими категоріями та дітьми з ООП.

Я працюю в когнітивно-поведінковому методі, використовуючи інтегративний підхід для забезпечення комплексного та ефективного вирішення проблем клієнтів. Володію найкращими якостями психолога, такими як емпатія, доброзичливість, професіоналізм, комунікаційні навички, знання і навички, самовдосконалення, тактовність та уважність.

Моя мета завжди була допомагати людям знаходити власний внутрішній баланс і досягати психічного благополуччя. Моїм основним завданням я завжди вважала не лише надання консультацій, але й сприяння розвитку внутрішньої міцності клієнта та навчання його ефективним стратегіям подолання труднощів як під час терапевтичного впливу, так і в майбутньому.

Разом зі мною ви отримаєте результат, який залишиться з вами назавжди, комфортно та безпечно.

З повагою, Шевченко Оксана Григорівна.

Освіта

ПНПУ імені В.Г. Короленка

2017-2019 Магістр психології

Досвід роботи

Центр професійної освіти у місті Вроцслав

2023.-2024 . Спеціаліст з Когнітивно-поведінкової терапії
Немає затверджених відгуків для показу!