Про себе

Практикуючий психолог, терапевт у клієнтцентрованому напрямку Карла Роджерса

Працюю індивідуально, з групами та сім’ями із проблемами комунікації, депресивними станами та апатією, почуттями провини та сорому, проблемами з адаптацією внутрішньопереселених осіб та під час міграції, способами уникнення маніпулятивних впливів, тематикою жіночності та мужності, проблемами міжособистісних та сімейних стосунків, сепараціями, самооцінкою та впевненістю, проблемою у пошуках партнерів, синдромом самозванця, генералізованою та соціальною тривожністю.

Не працюю з людьми з ПТСР, залежностями, розладами харчової поведінки, людьми з патологічними розладами психіки та в межових станах.

Відвідував різні психологічні тренінги, семінари та інтенсиви, продовжуватиму завжди це робити.

Мав досвід спілкування із представниками багатьох світоглядних вірувань та абсолютно протилежних релігійних переконань. Завжди готовий відкривати нових для себе людей. Не маю упереджень по відношенню до жодних соціальних категорій громадян.

Автор двох віршованих та однієї прозової книги: «Прилетіли журавлі» 2007р., «Святе зло» 2012р., «Незаймане місто» 2014р.Практикую в галузі клієнт-центрованої терапії.

1) Київський інститут раціонально-інтуїтивної психотерапії “Я”, (2022)
Завершив курс навчальної програми “Основи нейропсихології для психологів та психотерапевтів” під керівництвом клінічного психолога, президента Української асоціації нейропсихології Владислава Князєва (15 годин).

2) «Фонд “Професійний розвиток Харкова”» за всебічної підтримки Міжнародної агенції британського єврейства з гуманітарної допомоги та розвитку (Всесвітня єврейська допомога). (2022)

Пройшов курс підвищення кваліфікації у проєкті “Psychologists. Support. Coeducation”, який націлений на підтримку практикуючих психологів України від провідних міжнародних фахівців з Ізраїлю, Польщі, Великобританії, Руанди та України.
Курс містив напрями:
– «Навички роботи з травматичним досвідом»
– «Кризове психологічне консультування»
– «Психосоматичний аспект»
– «Відновлення особистих ресурсів» (48 годин)

3) Центр практичної психології “Happy life” та ГО “Ти не один”. (2023)

Взяв участь у курсі на тему: «Консультування ЛГБТІК+ спільноти. Сексуальна варіативність» та підвищив кваліфікацію, шляхом отримання практичних і теоретичних знань та навичок згідно з програмою курсу та успішно склав іспит з курсу, присвоєно кваліфікацію: «Консультант представників ЛГБТІК+ спільноти» (60 годин).

4) Національна психологічна асоціація України. (2023)

Відвідав семінар на тему «Вікарна травма”, організований НПА під керівництвом доктора психологічних наук та викладача у Wheaton College Illinois (США) Alice Schruba (4 години).

5) Українська спілка психотерапевтів (УСП) як дійсний член Європейської асоціації психотерапії, Школа розвитку психотерапії. (2023)

Пройшов та успішно завершив навчання психіатрії для психологів та психотерапевтів на курсі “Пропедевтика психіатрії” (156 годин).
6) Отримав членство у Національній психологічній асоціації (2022-2023)
1000 грн. за індивідуальну сесію (55 хв.), 1500 за сімейну та парну консультацію (1 год.30 хв.)

Пишіть, щоб домовитись про консультацію: побалакаємо, повідчуваємо, проживемо.

 

 

 

Освіта

Ужгородський національний університет

2010/2014 Бакалавр психології

Закінчив навчання з відзнакою

Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки

2014/2015 Спеціаліст психолог, викладач психології

Закінчив навчання з відзнакою.

Всеукраїнський інститут клієнт-центрованої і експірієнтальної психотерапії

2015/2019 Психотерапевт

Завершив курс навчальної програми по психотерапії та проходив реальну супервізію під керівництвом доктора психологічних наук, професора Кочаряна О.С.

Освітня платформа з психології та сексуальної освіти Psy Talks

2022 Сімейний консультант

Завершив двохмісячний курс навчальної програми “Сімейне консультування” у напрямку системної сімейної психотерапії під керівницивом практикуючого психолога, супервізора та гештальт-терапевта Ігоря Огданського.

) Київський інститут раціонально-інтуїтивної психотерапії "Я"

Завершив курс навчальної програми "Основи нейропсихології для психологів та психотерапевтів" під керівництвом клінічного психолога, президента Української асоціації нейропсихології Владислава Князєва

Пройшов курс підвищення кваліфікації у проєкті “Psychologists. Support. Coeducation”, який націлений на підтримку практикуючих психологів України від провідних міжнародних фахівців з Ізраїлю, Польщі, Великобританії, Руанди та України.

Немає затверджених відгуків для показу!