Про себе

Практичний психолог, психотерапевт, майстер системного моделювання та розстановок, сексолог, доктор філософії, доцент.
Спеціалізація: самооцінка, внутрішній конфлікт; сімейна психологія, подружні, дитячо-батьківські стосунки; сексуальність та сексуальні відносини; психологічні травми (крім бойових); психосоматика; курсова самореалізація, лайф-коучинг.

Великий досвід консультування сімейних пар в особливому форматі: консультацію ведуть 2 психологи: я, Павло, та моя дружина Стегній Марія Сергіївна, яка, як і я, є практичним психологом, психотерапевтом та майстром системного моделювання та розстановок. У такому форматі подружня пара клієнтів може отримати кваліфіковану допомогу від подружжя сімейних психологів, що істотно підвищує загальну ефективність. У такому консультуванні ми, Павло та Марія, взаємно доповнюємо одне одного: чоловічий та жіночий погляд на сім’ю та стосунки, чоловіча та жіноча енергетика, розум та інтуїція, аналіз та синтез. Це допомагає подолати обмеження кожного та знайти гарне рішення для подружньої пари клієнтів.

Провідні методи: системно-функціональний дизайн, системне моделювання, системні розміщення. Додатково використовуються: системно-векторний психоаналіз, окремі елементи екзистенційної та когнітивно-поведінкової психотерапії. Постійно підвищуючи свою кваліфікацію. Вивчаю нові методики.
Форми роботи: індивідуальна та групова робота, онлайн консультації.

Освіта

Полтавський державний педагогічний інститут ім. В.Г. Короленка

1987 - 1992 Історія і радянське право

Міжрегіональна Академія управління персоналом м. Київ

2011 - 2013 психолог

друга вища освіта

Досвід роботи

Центр системного моделювання "Майстер" (м.Запоріжжя)

2011-2013 Розвиваючий курс з системного моделювання енерго-інформаційних процесів
Немає затверджених відгуків для показу!