Про себе

Мені 39 років, практикую четвертий рік. Крім базової психологічної освіти і двох ступенів гештальт-програми закінчила курс спеціалізації з психосоматики, навчаюся системному підходу в сімейної терапії, маю досвід проходження тематичних груп по роботі з травмою насильства, навчена роботі з ПТСР.

У мене багатий і дуже різнобічний як особистий, так і професійний досвід, який допомагає мені працювати з запитами людей, що до мене приходять. Для мене інтерес – не в якихось конкретних темах, з якими звертається людина, а в ньому самому, його багатогранної особистості і унікальності.

Самі знайомі мені теми – в тому числі, за особистим клієнтського досвіду:

• Робота з межами – своїми, чужими і баланс між ними: як говорити “ні”, як чути “ні” і не втручатися в чужі справи з благими намірами, і як не впадати в крайності ні в одному, ні в іншому випадку.

• Ухвалення власної агресії як необхідного інструменту побудови своїх кордонів і робота над формою її прояву; привласнення і легалізації пасивної агресії і зменшення афективної активної агресії.

• Перипетії відносин (сімейних, колегіальних, міжособистісних, дитячо-батьківських – в тому числі дуже дорослих дітей і їх літніх батьків).

• Професійна реалізація і відносини в колллектіві або на ринку, конкуренція і співробітництво, залученість і внутрішня мотивація.

• Питання ідентичності, розпізнавання своїх потреб і ресурсів, прийняття себе і присвоєння нового досвіду, відкриття про себе і власні можливості і досягнення.

• Робота з образом ідеального себе, вимогливістю до себе і перфекціонізмом, який так чи інакше ускладнює всім нам шлях до задоволення від життя.

• Вікові (в т.ч. підлітковий) та інші кризи, пов’язані з серйозними змінами в житті: переїздом (еміграцією), зміною діяльності, втратою, хворобою, народженням дитини та ін.

• Психосоматичні симптоми і прояви, нав’язливі стани, фобії.

• Травматичний досвід, в тому числі дитячий, його проживання і формування нового досвіду в складних для клієнта життєвих ситуаціях.

Працюю очно і онлайн, індивідуально і з парами / сім’ями.

Також набираю тематичні психологічні групи: про пошук себе, знайомствах, особливості комунікацій та ін. Актуальна інформація по набору в групи – за запитом.

Освіта

ОНУ

2015/2017 соціальний психолог

Гештальт-институт (МГИ, УОППГП)

2013/2017 Сертифікований гештальт-терапевт
Немає затверджених відгуків для показу!