Про себе

Практикуючий системний тета-коуч та психолог. Допомагаю жінкам, розкривати внутрішній потенціал, підвищувати рівень енергії, набувати внутрішньої гармонії, цілісності, впевненості в собі.

Всі ми знаємо, що будь-які зміни в житті починаються з внутрішніх змін нас самих. І часом так важливо знайти підтримку, розуміння, натхнення і визначити напрямок для подальшого розвитку.

Якщо ви прагнете самопізнання, шукайте відповіді на свої запитання, хочете стати успішнішою, або вам необхідно вийти з будь-яких деструктивних станів, то нам по дорозі)))

Водночас ми зможемо знайти коріння проблем та невдач, усунемо образи та негативні програми минулого, пропрацюємо страхи, блоки, негативні переконання, що заважають набути стану внутрішнього спокою та гармонії.

Жінка лише зі стану цілісності, наповненості, внутрішньої тихої радості здатна створювати бажану реальність для себе, своїх близьких та свого оточення.

Буду щиро рада вашому бажанню працювати зі мною і готова стати вашим провідником.

Як я працюю?
Разові сесії під запит (1,5 – 2 години).
Глибоке опрацювання – тривалість 1 місяць, 1 сесія на тиждень.
Системний тета-коучинг – тривалість 3 місяці. Глибинне опрацювання, трансформація на рівні підсвідомості. Робота в сесіях – 1 раз на тиждень + супровід через месенджер + 1 питання на день.

Які методи застосовую?
Класичний коучинг (логіка, причинно-наслідкові зв’язки).
Техніки роботи з підсвідомістю (входження до тета-стану).
Техніки роботи з метафоричними асоціативними картами.
Інтуїтивне дистанційне сканування (діагностика фізичного та психоемоційного стану + рекомендації щодо їх поліпшення), а також оптимальне очищення енергетичних полів (по можливості та вирішенню).
Важливо пам’ятати: Душа втілюється в цьому світі, щоб отримувати досвід і вона його отримуватиме, незалежно від того комфортно це вам чи ні. І тільки від вас залежить ВИБІР СПОСОБІВ НАБУТТЯ цього досвіду. Як то кажуть: “Мудрі змінюються самі, інших змінює життя”)))

Освіта

TOV "AVRORAGROUP"

ИЮЛЬ - ДЕКАБРЬ 2017 ГОДА СИТЕМНЫЙ ТЕТА-КОУЧ

Сертификат об обучении

Уманский государственный педагогический университет им.Павла Тичины

2006 - 2009 гг. Преподаватель педагогических и психологических дисциплин, методики начального обучения высших учебных заведений І-ІІ уровней аккредитации, учитель начальных классов, практический психолог
Немає затверджених відгуків для показу!