Про себе

Привіт. Я – психолог. Я людина, така ж саме як і ти мій друже.

Ми с тобою живемо у не простий час, та кожен потребує допомоги, за допомогою звертатися не стидно, та Дякую тобі що ти це розумієш, тому що якщо ти вже на цьому сайті ти на шляху ментального здоров’я.

Я за освітою клінічний психолог, за призначенням людина-Helps. 
Працюю у багатьох напрямках, мені найцінніше та надважливо щоб я була для тебе корисною зі своєю допомогою.

  • Індивідуальна психотерапія – займаюся особистісно-орієнтованою індивідуальною психотерапією, яка спрямована, як на адаптацію до життя, так і на творчу самореалізацію та розвиток клієнта. Я, як правило, помічник або провідник для своїх клієнтів. Проживання та обробка психологічних та емоційних травм. Виявлення своїх особистісних особливостей та пошук способу успішної адаптації до життя. Виконання завдань психологічного розвитку, зростання, відновлення нормальної самооцінки. Переживати особисті кризи, вікові кризи, кризи в стосунках, ситуацій втрати когось або чогось життєво важливого.  Я працюю з внутрішньоособистісними та міжособистісними проблемами. Я проявляюсь як особистість в контакті з клієнтом, керуючись своїм розуміння психотерапевтичної задачі і зони найближчого розвитку клієнта.
  • Психологічне консультування – у форматі психологічної консультації ви можете отримати розбір, аналіз, уточнення та оцінку проблемної ситуації. А також отримати пропозиції щодо можливого вирішення проблеми. Часто в рамках консультацій відбувається психо-едукація. Метою психотерапії є створення терапевтичних відносин, середовища, в якому клієнт може вирішити свої психологічні проблеми. Консультування є більш короткостроковою роботою порівняно з терапією. Терапія займає більше часу, оскільки особливості функціонування психіки багатьох людей такі, що потрібен час для усунення психологічного захисту, щоб клієнт і терапевт могли отримати доступ до психічного матеріалу для роботи. У консультуванні ми не витрачаємо час на психологічний захист, а працюємо з тим, що є. Це можливо тому, що не у всіх клієнтів діють дезадаптивні підсвідомі захисти, які не дають рухатись вперед. Подібним чином не всі люди потребують серйозних або глибоких змін у структурі своєї особистості. Консультування вимагає від фахівця не менше, але принаймні такої ж професійної підготовки та досвіду, як і психотерапія. Тому потрібно розпізнати, зрозуміти, зрозуміти ситуацію і досягти результату в набагато коротші терміни. Формат консультування підходить для людей, яким не потрібно проходити особистісно орієнтовану психотерапію, щоб трансформувати та працювати над глибинними конфліктами, підсвідомими комплексами та травмами.

Онлайн психотерапія
В роботі онлайн є важливі переваги:

  • Можна працювати з різних точок світу;
  • В вашому місці проживання може не бути потрібного спеціаліста;
  • Економія часу на дорогу.

Наше спілкування конференційне?

Так, психолог дотримується правила конфіденційності. Це частина професійного кодексу. Виключенням з цього правилу може бути тільки кримінальний злочин або загроза життю і здоров’ю клієнта чи третіх лиць. В таких ситуаціях психолог або психотерапевт повинен звернутися до поліції.

Чи можу я вам писати рецепт на необхідні медикаменти?

Ні, я не займаюсь медикаментозним або фармакологічним лікуванням. Це робить психіатр або лікар-психотерапевт.

З ким я не працюю?

Я не працюю з людьми у яких основна проблема одна із перерахованих: хімічна (алкогольна, наркотична) залежність, ігрова залежність, нервова анорексія, нервова булімія, органічні пошкодження мозку. Не працюю по причині відсутності в мене необхідних особистісних і професійних якостей в даних областях.

Як зі мною зв’язатися?

Краще за все написати в месенджер. Також можна подзвонити, написати імейл або через форму зворотнього зв’язку.

За скільки сесій ви досягнете результату проблема буде вирішена? 

Це залежить, найбільше, від запиту та рівня організації вашої особистості. Деяким людям потрібні короткострокові консультації, 1-10 сесій, іншим потрібно копнути глибше, і тут мова йде про особистісно-орієнтовану психотерапію, яка триває на порядок довше. Дізнатися конкретику вашого випадку можна на ознайомлювальній сесії.

Як проходить онлайн сесія?

Сесії проходять по відеозвязку через зум, гуглміт, тощо, в залежності від того як ми домовимось. Під час сесії вам потрібно бути в приміщенні/кімнаті на самоті, щоб ви могли бути спокійні і не хвилювались про те, що хтось сторонній може вас почути чи побачити під час нашої роботи. Разом з тим, інколи люди виходять на зв’язок із свого авто або з парку, де нелюдно, та найголовніше щоб вам було зручно.

Що робити якщо по технічним причинам сесія перервалася або інші умови перенесення сесії?
Час витрачений на технічні неполадки не вважається часом сесії і буде повністю компенсований, або перенесений час сесії.

Сесія тривалістю в 1 година 20 хвилин ( 80 хвилин) – 1000 грн 

Освіта

Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова

01.09.201731.12.2021 Психологія ( спеціальна, клінічна)

Магістр спеціальності Психології

Немає затверджених відгуків для показу!