Про себе

Досвід роботи в психології: 6 років.

Практикуючий психолог, член Асоціації психологів Донбасу, консультант в області взаємовідносин, сертифікований фахівець з системної сімейної терапії. Консультую, як індивідуально, так і сімейні пари.

Працюю в напрямах: арт-терапія, психоаналітична терапія, символдрама, системна сімейна терапія, казкотерапия, екзистенціальна психотерапія.

Останнім часом до мене звертаються не тільки  у зв’язку з проблемами во взаємовідносинах, сімейними проблемами, а також самоактуалізацією, пошуках сенсу, пошуках свого шляху. В цих питаннях, вибрані мною для роботи напрямки теж дуже продуктивні. Запрошую до консультації всіх охочих.

Курси, тренінги, що я проходила в процесі навчання, та отримані сертифікати: повчальний курс “Сімейна психотерапія і консультування”, 2012 рік сертифікат Донецьк; суспільство практикуючих психологів “Гештальт-підхід”;

Член Міжрегіональної громадської організації сприяння розвитку символдрамы (МОО СРС); ряд сертифікатів, що підтверджують навчання в проекті Символдрама : Вступ в психоаналіз Винов И.Е.1ч., Символдрама основний ступіньА- 1, А- 2 Шумакова Л.П., Юрченко Т.П.; Семінар ОПД Я.Обухов;

Свідоцтво Символдрама в роботі з партнерськими стосунками: чоловік і жінка (Луганськ), 2013 рік-підвищення кваліфікації Позднякова К.А.;

Теорія і практика групової психотерапії в Символдрамі (Дорофєєва Л.Г.)2018г.

Проходила повчальний курс арт-терапія в роботі з жіночністю Олени Тарариной 2018год.

 

Освіта

Інститут післядипломної освіти інженерно-педагогічних работниковУниверситета менеджменту освіти (Донецьк).

Рік закінчення 2009. Психологія специаліст.

У 2014 році довелося поїхати з Донецька у зв’язку з військовими діями. Жила і консультувала в Краматорську. З 2015 року співпрацювала з SOS Краматорськ, в 2016 році декілька місяців з Центром психо-социальной адаптації м. Краматорськ. В Краматорську я займалася консультативною практикою.
До кожного клієнта або пари підходжу відповідально, використовуючи усі знання і навички, які придбала в процесі консультування, навчання і індивідуальної терапії.
Досвідчений користувач ПК. Доброзичлива, ввічлива, маю грамотну мову, відповідально відношуся до роботи.

Немає затверджених відгуків для показу!