Про себе

Вітаю!

Давайте знайомитись, мене звуть Євгеній і я дипломований психолог та психоаналітичний психотерапевт у навчанні, член Української спілки психотерапевтів. Надаю консультації як українською, так і російською мовами, очно/онлайн.

Я спеціаліст у роботі з молодими людьми та дорослими, щоб допомогти їм подолати тривогу, стрес, травми, сприяти особистісному зростанню та самореалізації. Мої навички та підходи включають психодинамічну терапію, яка передбачає дослідження підсвідомих мотивів і конфліктів, що впливають на поведінку та емоційний стан.

Я можу допомогти клієнтам з тривогою та стресом, допомагаючи їм зрозуміти коріння їхнього стану, змінюючи негативні стереотипи мислення та використовуючи техніки релаксації.

Також я підтримую клієнтів у їхньому прагненні до особистісного зростання та самопізнання, допомагаючи з постановкою цілей та реалізацією їхнього потенціалу. Крім того, працюю з клієнтами, які пережили травму і стрес, допомагаючи їм обробити свої емоційні ушкодження і знайти шляхи до зцілення.

Мої цінності включають емпатію та підтримку, забезпечення безпечного та сприятливого середовища для клієнтів. Я також пропоную структурований і систематичний підхід до терапії, що дає клієнтам впевненість і безпеку.

Освіта

Університет імені Альфреда Нобеля

2018-2022 бакалавр "Психологія"

Таврійський національний університет

2022-2023 магістр "Психологія"

Український психотерапевтичний університет при УСП

2023-т.ч. Спеціалізація у психотерапевтичному підході

Досвід роботи

Установа соціально-психологічної допомоги

2021-2022 психолог-практикант

Установа соціально-правової підтримки

2023-т.ч. психолог
Немає затверджених відгуків для показу!