Про себе

Вітаю, я Олександра! Вже більше 10 років я працюю у сфері психології. Цей напрямок я обрала свідомо ще у юні роки і присвятила йому все своє професійне життя, яке доволі цікаве та насичене. Останні 5 років займаюсь виключно власною практикою, надаючи психологічні послуги.

Пройшовши шлях від роботи психологом у школах до керівника психологічної служби, я отримала вагомий досвід спілкування та кар’єрного зростання, але змушена була відчути на собі симптоми професійного вигоряння. Тому змінила сірі стіни держструктур на затишний власний кабінет, та зайнялась саморозвитком та професійною практикою як психолог та психотерапевт у гештальт-підході.

Нажаль, через початок військових дій, я змушена була залишити своє життя в Україні та тимчасово переїхати с донечкою до Португалії. Але мій затишний кабінет завжди залишається зі мною, бо впродовж всього цього часу я консультую он-лайн та допомагаю усім, хто потребує психологічної підтримки та допомоги.

Мене надихає навколишній світ та спілкування з цікавими людьми. Постійно отримуючи різноманітній досвід у роботі з своїми клієнтами, я розвиваюсь не тільки як психолог, а й як особистість.

Запрошую до роботи усіх, хто відчуває потребу у моїх послугах. Я зроблю усе від мене залежне, щоб допомогти у вирішенні ваших питань. До зустрічі!

Освіта

Класичний приватний університет

2008-2012 Психологія

Міжрегіональний інститут гештальт - терапії та мистецтва

2015-2019 Гештальт-терапевт

Досвід роботи

Запорізька гімназія №107

2011-2012 рр. Практичний психолог

Мелітопольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4

2012-2013 рр. Практичний психолог

Запорізький міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді

2013-2014 Психолог

Науково-методичний центр Департаменту освіти та науки

2014-2017 рр. завідувач відділу психологічної служби системи освіти м. Запоріжжя
Немає затверджених відгуків для показу!