Про себе

Вітаю!
Мене звати Оксана.
Я обрала психологію та коучинг, оскільки завжди відчувала інтерес до людської психіки та поведінки. Мене завжди цікавило, чому люди реагують на різні ситуації так, як вони реагують, і як можна допомогти їм змінити свої погляди та дії для досягнення більшої гармонії в житті. У цій сфері я працюю вже 3 роки роки і продовжую навчатися та розвиватися для кращого вміння допомагати моїм клієнтам.

Мій метод роботи базується на когнітивно-поведінковому підході. Цей метод допоможе вам зрозуміти взаємозв’язок між своїми думками, почуттями та хочуть жити своє найкраще життя, реалізовуватися, розвиватися та справлятися зі стресом або проблемами взаємин.

Я працюю з різними людьми з різними потребами та проблемами. В першу чергу створюю сприятливу та підтримуючу атмосферу, де ви можете безпечно висловлювати свої емоції та думки, розуміти себе краще та знаходити конструктивні шляхи до подолання труднощів. Якщо ви відчуваєте, що потребуєте допомоги в подоланні життєвих труднощів чи досягненні особистих цілей, запрошую вас на зустріч зі мною. Разом ми зможемо розглянути ваші потреби та знайти шляхи до ваших внутрішніх перетворень та особистісного зростання.

Освіта

Національний педагогічний університет ім. М.П. Драгоманова

1996-2001 Практичний психолог

Український Інститут КПТ

2022 КПТ-підхід для коупінгу з професійним стресом та запобігання вигоранню

Коучинг-Центр 100%

2019-2020 Life coach
Немає затверджених відгуків для показу!