Про себе

Мене звуть Аліна, я акредитований практичний психолог і психотерапевт у навчанні. Працюю в гештальт-підході. Це мій улюблений комфортний напрям – про контакт тут і зараз із собою, іншими та зі світом. Про те, що відбувається прямо в моменті між мною та клієнтом. За допомогою психотерапевтичного альянсу, клієнт взаємодіє зі мною так, як взаємодіє із соціумом, що допомагає нам виявляти його «нестійкі» місця і йти в них разом, вчитися обходитися з ними та приймати у своє життя.

Щодо моєї освіти – маю ступінь магістра психології, маю закінчену | ступінь гештальту, зараз вступаю на || ступінь гештальту довжиною в 5 років; постійно відвідую різні конференції та семінари, читаю багато професійної психотерапевтичної літератури, купую та слухаю лекції видатних психологів, навчаюсь 24/7, живу і дихаю улюбленою справою.

Маю свою особисту терапію вже більш, ніж 3,10 роки (300+ годин). Працюю під супервізією, тому досить прокачана в темі «не переносити на клієнта свої почуття», і працювати чисто та якісно. Клієнтську практику веду вже 2 роки.

Найбільш поширені кейси моїх клієнтів – теми втрати і смерті, поганий сон і робота зі сновидіннями, тілесні прояви – робота з тілом, співзалежні відносини, батьківсько-дитячі відносини. Також я працюю з апатією, пошуком себе, сексуальними проблемами, ДДА (дорослі діти алкоголіків), ПА, тривогою, сильною емоційністю. Якщо не знайшли тут певної теми – уточніть в особистих.

Якщо ми знайдемо в процесі нашої терапії тему з якою я не працюю – я завжди перенаправлю вас до колег компетентних в цій темі.

З чим я НЕ працюю: розлади харчової поведінки, ПТСР тяжкий, воєнна психологія/з військовими, тяжкі депресивні розлади, маленькі діти, підлітки, сімейні пари.

Освіта

Українська інженерно-педагогічна академія

вересень 2022-грудень 2023 магістр психології
Немає затверджених відгуків для показу!