Про себе

Доцент, кандидат психологічних наук, практикуючий психолог, приватна практика (з 2007 року), онлайн-консультант (з 2015 року).

У своїй роботі я спираюся  на клієнт-центровану психотерапію; використовую ідеї і методи гештальт-терапії, психодинамічної терапії, юнгініанського  аналізу, тілесно-орієнтованої психотерапії. Кожен з напрямків має свою історію, свій ідеологічний стрижень, наукове обгрунтування і методологічні напрацювання, які підтвердили свою результативність.

В ході своєї роботи я орієнтуюся на узагальнене наукове знання про людину; постійно освоюю нові теорії та підходи, на основі чого створюю і розвиваю власну концепцію психологічної допомоги.

Якщо Ви знаходитесь у складній життєвій ситуації, втратили душевний спокій, у Вас є питання до себе і близьких, сумніви, страхи, Ви можете прийти до мене на консультацію для того, щоб допомогти собі з цим впоратися. Співпраця може бути короткою: одна-кілька зустрічей або тривалою. Це залежить від цілей, які Ви перед собою ставите і обговорюється на першій зустрічі.

Я працюю з дорослими, сім’ями та підлітками (від 12 років).

Кожен  може розраховувати на індивідуальну, якісну, відповідальну, конфіденційну, засновану на науково обгрунтованих і методологічно ефективних напрацюваннях практичної психології допомогу.

– Я допоможу в дослідженні того, що, існуючи всередині Вас, не дає можливості рухатися далі, розвиватися і гармонійно жити.
– Я надам Вам простір для вивчення самих себе; в моїй роботі головною фігурою є саме Ви.
– Я буду сприяти виявленню причин і рушійних сил вашої нинішньої поведінки, що підтримує стан Вашого дискомфорту.
– Я допоможу вам шукати нові можливості, ресурси і способи реалізації свого потенціалу.
– Я запропоную Вам найбільш прийнятний варіант вирішення Ваших труднощів.
– Я допоможу Вам побачити Вашу ситуацію більш ясно і, можливо, не як «проблему», а як завдання особистісного розвитку.

Якщо Ви проживаєте (або перебуваєте) за межами України або живете в іншому місті, існує можливість скористатися онлайн послугою. Онлайн-консультування здійснюється за допомогою Skype, Viber, телефонного зв’язку та ін.

Я займаюся адаптацією класичної техніки в онлайн-формат, що дозволяє ефективно здійснювати діяльність з надання психологічної допомоги, в тому числі, у форматі психотерапії.

Освіта

Харківська медична академія післядипломної освіти

2008-2011 кандидат психологічних наук

Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ"

2002-2007 Психолог
Немає затверджених відгуків для показу!