Про себе

Я трансформаційний коуч.

Що це таке, і як це працює? Як працює класичний коучинг напевно вже знають всі. Коуч задає тобі купу питань, багато з них «не зручні» і «не приємні», які сам собі не поставиш. Але вся принадність у тому, що коли на них відповіси, на ситуацію починаєш дивитися вже під абсолютно іншим кутом. І не все так погано, і вихід є і рішення знаходяться.

Коли до класичного коучингу додаються елементи і практики з тета хілінга – починають відбуватися маленькі і великі дива. Дивовижне поєднання цих технік, дає можливість знаходити не тільки поверхневі корені проблем, а й дуже глибокі, заховані в підсвідомості. Всі люди різні, особливі і унікальні, тому мені подобається поєднувати техніки, якими я володію і підбирати під кожну людину те, що підійде саме йому.

У своїй роботі із запитом клієнта, я використовую:

* Класичний коучинг, його техніки і вправи. Коучинг відмінно працює, якщо ти раціональний логік, і твій розум дуже потребує фактах і логічному поясненні.

* МАК (Метафоричні Асоціативні Карти) – техніка, яка дозволяє легко і швидко знайти глибинний корінь проблеми або запиту, завдяки швидкому включенню в роботу підсвідомості.

* Тета Хілінг, допомагає на глибокому підсвідомому рівні знайти, видалити і замінити патерни, установки і програми, які заважають змінити життя.

З якими запитами працюю:

У мене є цікаві напрацьовані авторські техніки.

* Якщо людина в глухому куті і не знає як зрушити з місця. Метод – Авторська програма “Чари маленьких кроків” (в основі – техніка системний тета-коучинг).

* Гроші. Метод – Авторські напрацювання, орієнтація на особистість людини, персональний підбір методик.

* Образи, почуття провини. Метод – під кожну людину індивідуально, часто суміш технік.

* Відносини. Партнер по життю. “Друг душі”. Методи комбіновані і підбираються індивідуально.

Розглядається один запит, так чи інакше, опрацьовуються всі сфери життя

Формати персональної роботи:

* Разові сесії під запит

* Робота під запит з глибинної опрацюванням всіх аспектів, тривалість – місяць – 4 сесії

* Тривалий коучинг, контракт на 3 місяці, з щотижневими сесіями. У цьому форматі опрацьовуються всі сфери життя.

Я – за результат, який отримує людина, в процесі нашої спільної роботи. Моя робота полягає не тільки в допомозі людині знайти глибинні причини проблеми, а ще й в тому, що б підібрати спосіб або метод, що підходить саме для конкретної людини і прибрати те, що заважає рухатися вперед по життю. Крім знаходження проблеми, ми завжди розробляємо план її рішення, опрацьовуємо абсолютно всі аспекти, розробляємо реальні, доступні дії, маленькі кроки, які призводять до реального результату. Так, дуже багато залежить від людини, на скільки вона готова змінюватися, які зусилля готова докласти, і результат безпосередньо залежить від цього. Моя робота полегшує для людини цей шлях.

1 сесія -2600грн; 2 сесії – 3000 грн; Місяць (4 сесії) – =6000 грн;

Освіта

ТОВ "Аврора групп"

листопад 2018 - квітень 2019 Системный тета коуч

Сертифікат про навчання

Інструктор ThetaHealing Надежда Гуцина

грудень 2018г. Базовий рівень практик ThetaHealing

Сертифікат про навчання

Досвід роботи

Приватна практика

квітень 2018

Наталю познайомилася через http://psyhelp.com.ua. Зацікавив незвичайний підхід - ThetaHealing, який грунтується на роботі з підсвідомістю.
Звичайно, це не магія, але вже після першої сесії я почала відстежувати і контролювати свої дії, замислюватися, навіщо я це роблю і що мною рухає.
На відміну від класичного підходу, коли на першій зустрічі з психологом знайомство починається з тестів і домашніх завдань з малюнками, з Наталею відразу переходимо до того, що хвилює в конкретний момент, працюємо з підсвідомістю і знаходимо корені проблеми.
Думаю, що головне - це вести щоденник: з якою проблемою прийшла, що "розкопали", як ставлюся до проблеми після сесії і при столконовеніі з аналогічною. Це, до речі, було корисно для підготовки до другої сесії, коли я зробила короткий звіт про попередній і підготувала кейси для наступної. Наталя по цим кейсам швидко вловлює суть проблеми і розуміє на що потрібно звернути увагу, в результаті чого сесія проходить ефективно.
Моя реальність стрімко змінюється, опрацьовуються страхи, помічаю що реагую по-іншому на події і відчуваю себе при цьому чудово!

Тетяна    04.10.2019  

Я вдячна Наталії за дивовижну роботу, за кожну нашу зустріч, схожу на зняття цибулиння - як звільнення від того, що невидимо для людського ока, а вже тим більше самому собі. Ти просто розумієш, що йдеш по життю і натикаєшся на граблі. Боляче, а що робити не знаєш. Навіть коли сам багато знаєш і іншому можеш допомогти, то собі ... неможливо бути самому собі психологом, також як неможливо бути самому собі генекологія ...
Дякую Наталю за м'якість у роботі, за її чуйність, за професіоналізм і екологічність в діях і підході в роботі. З її дозволу буду рекомендувати своїм знайомим. Такий світлий і серцевий людина, глибокий! Благо Дарую! І бажаю всіх благ!

Катерина    29.10.2019