Про себе

Я Ірина – психолог, психотерапевт.

Дійсний член Всесвітньої Асоціації Позитивної і Транскультуральної Психотерапії та ГО «Інституту Розладів Сну та Психотравматичних Розладів».

Додаткові курси, семінари:
«Школа психології М.Холоденка».
“Дитяча практична психологія” – Інститут розвитку практичної психології.
“Психосоматика” – Т. Калашник.
“Психосоматика нової німецької медицини” – Ольга Дівєєва.
“psychoanalysis online workshop” – Nancy McWilliams.
Психоаналіз – Бизнес Академии «МБА СИТИ».
“Позитивна психотерапія у крос-культурному світі: реальність, завдання, можливості”. – В. Карікаш, Л. Москаленко.
“У пошуках істини людяності в епоху війни” – Л. Москаленко, Ewa Dobiala.
«Травматична криза: самодопомога, перша психологічна допомога та кризові інтервенції» – І. Карікаш, Т. Жуматій.
“Психотерапевт і війна: зустріч на межі реальностей” – А. Фільц.
Теоретичний та практичний курс: “Когнітивно-поведінкова терапія” – міжнародна школа психології “Women’s Compass”, Н. Колодяжна.
“Злоякісний нарцисизм, психопатія та надцінні переконання” – Ненсі Мак-Уільямс.
Сертифікована за REWIND TRAINING – DR.DAVID MUSS FOUNDER IARTT.
З серпня 2023 року річна освіта за новим напрямом сомнотерапія та кваліфікація «Сомнотерапевта». Робота із розладом сну. Інститут розладів сну та психотравматичних розладів. Оксана Волошина.

Психотерапія – це можливість розібратися в собі та складних життєвих ситуаціях, здобути впевненість, створити новий сценарій життя та змінити майбутнє, прибравши страхи, сумніви з минулого. Це можливістю навчитися краще розуміти, чути і слухати себе, свої бажання, потреби, сміливо про них говорити, досягати бажаних змін та успіхів у житті без чарівних пігулок і очікувань.

Я це добре знаю з особистого досвіду. Тому що спочатку психотерапія обрала мене і допомогла мені розібратися зі своїми труднощами, а потім я обрала психотерапію своєю діяльністю.

Психотерапія нагадує процес, коли дитина вчиться ходити і для початку їй потрібна підтримка батьків. Які тримають її спочатку за дві ручки, потім за одну, а потім вона стає впевненішою завдяки батьківській допомозі, підтримці, вірі та робить самостійні кроки.

Так і під час психотерапії ви не один! Спочатку ви спираєтеся на психотерапевта, його підтримку та віру у вас, а згодом ви знаходите опору в собі і стаєте впевненішим.

Я дуже люблю свою професію, а особливо можливості особистісного пізнання себе і людей, які не мають меж. Як кажуть – немає межі досконалості. Але психотерапія не про прагнення до досконалості, а про прагнення бути собою і бути щасливим. Адже всім нам дано життя, щоб бути щасливим!

І моя мрія в даній професії – це щоб якомога більше людей ставали щасливими і жили своє щасливе життя. А для кожного щастя своє. Та щоб зрозуміти, яке саме ваше відчуття щастя, ви можете дослідити це в роботі з психотерапевтом.

Для мене в роботі важливим є встановлення взаємного довірчого простору де в пріоритеті є підтримка клієнта і безпека, чесність і конфіденційність. У таких умовах клієнту набагато простіше розкриватися та ділитися потаємним, адже у такому просторі клієнт почувається безпечно та захищено.

Завдяки своєму досвіду особистої терапії понад 3 роки, групового та індивідуального самодослідження з 2017 року, та постійного навчання, супервізування і роботи з клієнтами я допомагаю знаходити баланс у повсякденному житті та розкривати внутрішній потенціал клієнта без чарівних пігулок!

Допомагаю:

✔️ попрощатися з токсичними переконаннями, які як вантаж тримають вас у минулому і розкрити ваш внутрішній потенціал, щоб навчитися самостійно знаходити вихід із ситуацій, що склалися;

✔️ навчаю інструментам самодопомоги, які допомагають далі знаходити вихід зі складних життєвих ситуацій, ставати впевненішими та щасливішими;

✔️ впоратися з тривогами, страхами, образами, психосоматичними розладами та різними життєвими кризами;

✔️ звільнитися від залежності думок оточуючих і дійти внутрішньої впевненості через опрацювання обмежуючих переконань;

✔️розібратися з труднощами у самореалізації;

✔️знайти баланс у повсякденному житті і навчитися насолоджуватися ним;

✔️ подолати безсоння і налагодити здоровий сон.

Я працюю більше в методі позитивної психотерапії, а також в своїй роботі застосовую техніки та інструменти коучингу, арттерапії, сомнотерапії, КПТ, написання терапевтичних листів, складання генограми роду, метафоричні карти, медитації та ін.

Та як показує практика, найефективнішими ліками в терапії є розмова і побудова здорових стосунків через чуттєвий контакт психотерапевта з клієнтом, та лікування душі клієнта душею психотерапевта.

Для мене важливими цінностями в житті є щирість, чесність, довіра, взаємоповага, свобода вибору і можливість бути собою.

Основним життєвим орієнтиром для мене є відчуття щастя.

Я дуже люблю подорожувати Світом, пізнавати і відкривати щось нове про життя, про людей і про себе.

Також я люблю подорожувати світом моїх клієнтів, тому що кожна людина – це окремий світ зі своїми цінностями та унікальними здібностями. І це цікаво допомагати іншим досліджувати, відкривати, усвідомлювати щось унікальне про себе і допомагати  розвивати кожному цю особисту унікальність.

Освіта

МАУП м. Київ

2017-2020 Психолог

Друга вища освіта за спеціалізацією медична психологія

Вісбаденська Академія Позитивної і Транскультуральної Психотерапії

2017-2020 Психотерапевт
Немає затверджених відгуків для показу!