Про себе

Сертифікований консультант в методі Позитивної Психотерапії. Член Всесвітньої Асоціації Позитивної Психотерапії (Вісбаден, Німеччина).

Випускниця Школи Психології Наталії Холоденко. Сертифікована ведуча психологічних трансформаційних ігор «Кристали Positum Балансу» і «Дитячий Світ». Практикую консультації по скайп, вайбер, особисті зустрічі!

Вивчала психологію в Школі психології Наталії Холоденко і Positive Psychotherapy в Wiesbadener Akademie für Psychotherapie (WAPP) Вісбаден, продовжую навчання і практику Positive Psychotherapy в Wiesbadener Akademie für Psychotherapie (WAPP) на Майстер-курсі Positive Psychotherapist – психотерапевт (захист роботи в грудні 2020), а також в Міжрегіональній Академії Управління персоналом – медична психологія (захист диплому в червні 2020).

Займаюся самопізнанням і саморозкриттям! Люблю життя у всіх його проявах і насолоджуюся! Живу тут і зараз! Тільки ми відповідаємо за наше життя! Ми автори свого життя, і те, як ми його проживемо, залежить на всі 100% тільки від нас самих!

Проводжу консультації та майстер-класи, ділюся тим, що вивчаю, особистим досвідом і тим, що дуже люблю, практикую в методі позитивної психотерапії, одне із завдань якої – допомогти людині побачити свій внутрішній потенціал, таланти. І як результат – розкритися і самореалізуватися!

Напрямки:
– робота з обмежуючими переконаннями;
– залежність від думки оточуючих;
– підвищення самооцінки і впевненості в собі;
– самореалізація і досягнення цілей;
– гармонізація особистості.

Немає затверджених відгуків для показу!