Про себе

Два роки навчаюся на п’ятирічному курсі додаткового навчання для психотерапевтів у Клієнт-Центрованому Підході, ІКЕП (Інститут Клієнт-центрованої та Експірієнтальної Психотерапії). Маю ступінь бакалавра психології, є дійсним членом Національної Психологічної Асоциації. Працюю в межах сімейної психології, дитячої психології, а також з індивідуальними запитами. Працюю як із дітьми, так і з дорослими.

Освіта

Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "Харківський авіаційний інститут"

2017-2021 Бакалавр

Досвід роботи

Авторська Школа Бойко

09.21-02.22 Дитячий психолог

За майже півроку роботи у школі я встиг бути поруч з дітьми від першого до дев’ятого класів та допомогти дітям з їх запросами як на рівні школи, так і на рівні побутових відносин з друзями, однолітками та батьками.

Інститут Прикладної Психології "Гуманітарний Центр"

02.21-05.21 Організаційний психолог

Робота організаційного психолога полягала у спілкуванні з директорами різних підприємст, пошуку проблемних місць підприємства, допомога директору та персоналу цих підприємств на різних рівнях, від психологічної допомоги до пошуку заходів розвитку підприємства.

Інститут Клієнт-центрованої та Експірієнтальної психотерапії

2020-2025 Навчання у напрямку "Психотерапія", Клієнт-центрований підхід

Навчання включає у себе глубоке ознайомлення з напрямками психології та психотерапії, від історії психології та біографії З. Фрейда, до сучасних поглядів до актуальних проблем сьогодення, від народження й вікових криз, від різних типів та стилей особистості до роботи к клієнтами у реаліях війни.

Інститут Клієнт-центрованої та Експірієнтальної психотерапії

18.10.19-22.11.20 Закінчення базової навчальної програми з психотерапії

Здобуття кваліфікації “Консультант 1 ступені, помічник тренера”

Немає затверджених відгуків для показу!