Про себе

Психолог, арт-терапевт, ведуча терапевтичних і інтервізійних груп, член Національної психологічної асоціації, член Всеукраїнської Арт-терапевтичної асоціації, член Міжнародної асоціації психологів по роботі з горем і важкою втратою.

Працюю з такими проблематиками: тривога, фобії, панічні атаки, проживання горя, дитячо-батьківські стосунки, психологічні травми, низька самооцінка. Надаю консультативну допомогу сім’ям, в яких є дитина з особливостями розвитку.

Автор онлайн-проекту “Стресостійкість: техніки та вправи”.

Застосовую в своїй роботі техніки когнітивно-поведінкової терапії, арт-терапії, тілесно-орієнтованої терапії, системної сімейної терапії субособистостей, знання нейропсихології і нейробіології.

Моя головна цінність в методах допомоги людям – це чесність перед клієнтом і перед самою собою. Це допомагає як вибудовувати стосунки з клієнтом, так і постійно підтримувати і нарощувати свій професіоналізм. Я вмію бути емпатічною і підтримуючою. А також вмію разом з клієнтом проникати в суть проблеми і знаходити способи, методи вирішення. Володію великою кількістю технік, методик. Маю інтуїцію, яка підказує, коли варто їх застосовувати. Цьому дуже допомагає досвід успішного подолання своїх проблем і складнощів.

 

Освіта

Київський Славістичний Університет

2010 рік(закінчення) психолог

спеціалізація Арт-терапевт 2017 рік, сертифікати від Всеукраїнської арт-терапевтичної асоціації та Східноєвропейської Асоціації Арт-терапії.

Немає затверджених відгуків для показу!