Вітаю! Мене звати Анастасія, і я психолог з досвідом роботи у напрямках когнітивно-поведінкової терапії (КПТ) та схема-терапії. Займаюся консультуванням вже протягом року, допомагаючи моїм клієнтам з різними проблемами та викликами.
У своїй практиці я активно використовую методи КПТ, спрямовані на зміну психологічних паттернів та розвиток корисних стратегій поведінки. Крім того, я працюю і зі схема-терапією, яка дозволяє глибше розуміти корені психологічних проблем та працювати з ними на більш глибокому рівні.
Спочатку я прийшла у психологію, аби допомогти самій собі впоратися з власними викликами. Але з часом я зрозуміла, що маю щире бажання і можливості підтримувати інших на їхньому життєвому шляху. Адже я впевнена, що кожен здатен жити так, як він мріє.
Однак часто нам бракує знань, навичок та підтримки, щоб досягти омріяного. Це я усвідомила на власному досвіді, пройшовши терапію. Тому на зустрічах з клієнтами я прагну допомогти їм по-справжньому пізнати себе. Замість того, щоб звинувачувати чи карати за певні почуття й вчинки, ми намагаємося щиро зрозуміти: “А чому так відбувається? Чи можу я щось змінити?”
Я працюю з такими запитами:
– Низька самооцінка, невпевненість у собі:
Якщо ви постійно сумніваєтеся у власних здібностях, критикуєте й применшуєте себе. Маєте відчуття, що всі досягнення – просто збіг обставин.
“Я цього не заслужив”, “Я завжди все роблю неправильно”, “Що подумають інші?» , “Я недостатньо хороша”, «Я боюся, що інші помітять мої недоліки».
– Перфекціонізм:
Якщо у всьому прагнете досконалих результатів і панічно боїтеся припуститися найменшої помилки. Не можете радіти своїм успіхам, вважаєте їх недостатніми. Ставите завищені вимоги до себе.
“Все має бути ідеально”, “Я не маю права на помилку”, “Я повинен бути найкращим”.
– Тривожність:
Якщо вас часто охоплює тривога або страхи без видимих причин, ви “накручуєте” себе. Відчуваєте, ніби зайшли в глухий кут і розгубилися.
“Як я впораюся з усім цим?”, “Я постійно про щось турбуюся”.
– Міграція, адаптація до нового місця:
Якщо ви переїхали чи плануєте переїзд на нове місце, але відчуваєте страх, самотність.
“Тут все не так, як я звик”, “Я самотній і розгублений”, “Мені важко звикнути до нового оточення”.
– Емоції та почуття:
Якщо вам складно розпізнавати власні емоції або вважаєте,що певні почуття, як-от гнів чи сум, неприпустимо виявляти, тому ніби «консервуєте» їх в собі. Коли ж почуття стають нестерпними – вибухаєте, і це негативно впливає на стосунки, роботу тощо.
«Я не знаю, що відчуваю», «Сердитися – це погано». ”
3) Додати ще один сертифікат:
Хто видав: “Dzmitry Karpuk – Director, Systemic & Family Psychotherapist (MSc, UKCP & AFT accred.)”
Назва: “Safety & Stabilization Using Somatic Trauma Therapy”
Завчасно дякую за допомогу!