Про себе

Вітаю! Мене звати Вікторія, я працюю психологом з 2016 року. В мене великий досвід проведення психологічних консультацій та власної психотерапії. Я постійно навчаюся, щоб моя допомога була якісною і людина, яка звернулася до мене, відчула полегшення вже на першій зустрічі.

Мій досвід буде корисний, якщо вам не вдається самостійно позбутися проблеми та страждання, знайти рішення, пережити втрату, розлучення, зраду, поліпшити стосунки в родині, колективі, якщо ви відчуваєте безсилля, розпач, страждаєте від тривоги, страхів, нав’язливих думок та дій.

Як я працюю

Я працюю з клієнтом у рамках терапевтичної сесії тривалістю 50 хвилин. Протягом зустрічі створюю затишну безпечну атмосферу, де клієнт почуває себе спокійно та розслаблено. Моє обережне та уважне ставлення до клієнта допомагають йому розкрити болючі теми.

При цьому я не даю рекомендацій, не оцінюю та не критикую клієнта, допомагаю йому проаналізувати та зрозуміти проблеми, усвідомити власні емоції та потреби.

Використовую такі методи, як вільна асоціація (клієнт каже все, що спадає йому на думку, без цензури), інтерпретація (аналіз висловлювання клієнта і пошук зв’язків між ними), дослідження відносин клієнта з рідними та близькими людьми, виявлення сценаріїв в стосунках.

Також використовую методи додаткової роботи з несвідомим, такі як аналіз снів, малюнків, ігор або інших проявів несвідомого.

Можу запропонувати декілька варіантів роботи.

Перший – це психоаналітична консультація, яка складається із 3 зустрічей. Це інтенсивна робота психолога та клієнта, яка дає відповіді на запитання «що відбувається насправді?», «чому це відбувається?», виявляє неконструктивні життєві сценарії, дозволяє виробити стратегію — «що тепер робити?».

Другий варіант – короткострокова терапія від 10 до 30 консультацій, коли ми працюємо з однією проблемою, конкретним симптомом, ви розвиваєте нові навички в поведінці і реакціях за моїми рекомендаціями. Зміни обов’язково наступають, якщо людина не тільки слухає, а й активно діє, впроваджує поради у своє життя.

Короткострокова терапія не виявляє причин проблеми, тому симптоми можуть з’явитися знову в іншому вигляді. Для усунення коренів страждання та досягти стабільних змін необхідна довготривала робота з психологом від року і більше. Це залежить від вашого минулого, особливо кількості травматичного досвіду.

Що ви отримаєте від роботи зі мною

Ваша психіка буде працювати стабільно, ви зможете витримувати та залишатися ефективним у складних ситуаціях, навчитеся позбуватися напруження без шкоди для себе, розвинеться ваше мислення, покращиться здатність розуміти себе, інших людей, як наслідок – налагодяться стосунки в родині, в колективі, з друзями. Життя стане більш яскравим та гармонійним.

До зустрічі!

Освіта

Межрегіональна академія управління персоналом

Квітень 2018 - Червень 2020 (2 роки 2 місяці) Психолог, магістратура

Школа практичного психоаналізу

2020 р., 184 ак.год Програма підвищення кваліфікації: «Психоаналітичне консультування. Структури та стратегії»

Школа практичного психоаналізу

2021 р., 305 ак.годин Програма підвищення кваліфікації: «Психоаналітична техніка»

Досвід роботи

Приватна практика

з 2016 - по теперішній час Психолог

Благодійний фонд «Світло в руках»

2021-2022 Кризовий психолог, робота з людьми, які стикнулися з перенатальними втратами

Благодійний фонд «Жінка і війна»

З січня 2024 по теперішній час Психолог
Немає затверджених відгуків для показу!