Про себе

Дозвольте представитися, я – Анна, психолог з досвідом у різних сферах.

Моя професійна кар’єра почалася з отримання бакалаврського ступеня з психології в університеті Вебстер у Відні, Австрія. Наразі я підвищую кваліфікацію з клінічної психології та громадського психічного здоров’я в університеті Зігмунда Фрейда, також у Відні. Мій практичний досвід включає роботу в психологічній університетській амбулаторії Зігмунда Фрейда а також стажування у клініці психосоматики Донаустауф у Німеччині.

Моя освіта та практичний досвід надають мені широкий спектр знань і навичок, які я використовую у своїй роботі. Особливу увагу я приділяю психодинамічному підходу до консультування. Цей підхід дозволяє розуміти вплив безсвідомих процесів на психічну структуру та поведінку людини. Я допомагаю клієнтам розкрити та освідомити ці непроявлені аспекти, що дозволяє зрозуміти їхні мотивації, ставлення до себе та інших, а також розвивати більш глибоке розуміння себе. Крім цього, я постійно розширюю свої знання та навички шляхом участі в додаткових навчальних програмах і отримання сертифікатів. Це допомагає мені покращувати свою професійну практику та забезпечувати кращі результати для моїх клієнтів.

Загалом, моя мета як психолога – надати підтримку та допомогу людям у їхньому психологічному самопізнанні, розвитку та здоров’ї. Завдяки моїй освіті, досвіду та підхіду, я допомагаю клієнтам знайти нові шляхи саморозкриття, розвиватися та досягати балансу у своєму житті.

Освіта

Університет Вебстер, Відень

2017-2021 Психолог

Університет Зігмунда Фрейда, Відень

2021-2024 Клінічний психолог

Досвід роботи

Клініка Донауштауф, Відень

Стажування у психосоматичному відділенні

Кліника Зігмунда Фрейда, Відень

2023 Стажування у кліниці при університеті
Немає затверджених відгуків для показу!