Про себе

Про себе:

Я психолог, коуч, тренер, ведуча груп особистісного зростання та навчальних семінарів.  Веду приватну психологічну практику з 2012 року. Працюю психологом у лікарні та дитячому садочку. Задіяна у спільному проекті товариства «Червоного хреста», організації «Лікарі без кордонів», міської ради,  міських закладів освіти та міських лікарень у якості психолога по наданню психологічної допомоги дітям, які постраждали внаслідок воєнних дій.

За час роботи психологом мною напрацьовано певний практичний досвід, отримано багато професійних вмінь та навичок, що дозволило мені виробити свій підхід та визначити найбільш прийнятні для мене методи роботи з психологічними проблемами моїх клієнтів. Для мене є дуже важливим, щоб та допомога, яку я надаю була не лише ефективною, але і екологічною – не мала негативних наслідків. Також особливу увагу я приділяю тому, щоб для моїх клієнтів результат нашої з ними  роботи був стабільним та надійним.

 

З чим працюю:

·         психологічні стреси та психологічні травми (гостра стресова реакція, гострий стресовий розлад, посттравматичний стресовий розлад.  Працюю з людьми, які постраждали внаслідок воєнних дій та інших травматичних подій);

·         психологічна адаптація в новій країні (допомагаю впоратися з депресією емігранта, тривогою, подолати тугу за близькими, впоратися з самотністю, адаптуватися до нового оточення та умов проживання, налагодити взаємовідносини в новому соціальному середовищі);

·         депресія, тривожність, панічні напади, страхи та фобії;

·         горе, втрата близьких людей;

·         взаємовідносини, внутрішні та зовнішні конфлікти, психологічний супровід та підтримка під час проходження сімейних криз, допомога при прийнятті складних рішень, реабілітація після розлучення;

·         робота з самооцінкою, сфери самопізнання та саморозвитку, пошук себе, пошук сенсу життя;

·         коучінг, профорієнтація;

Мій підхід:

У своїй консультативній діяльності я використовую індивідуальний підхід до кожного клієнта та використовую найбільш співзвучні йому психологічні напрями та техніки (когнітивно-поведінкова терапія, транзакційний аналіз, гештальт підхід, нейролінгвістичне програмування, арт-терапія, метафоричні асоціативні карти, коучинг та ін.).

Перша сесія:

На першій сесії ми знайомимося, окреслюємо коло проблем, над якими ви хотіли б попрацювати, уточнюємо ваш запит, визначаємо, над чим працюватимемо в першу чергу, ставимо головну та проміжні цілі терапії. Починаємо опрацювання найнагальніших проблем.

З клієнтами я працюю онлайн у форматі аудіо або відео за вибором клієнта. Месенджери для роботи: Messenger, Viber, WhatsApp, Telegram, Skype.

Мої цінності:

Головні цінності, якими я керуюсь у своїй роботі: конфіденційність, емпатичність, ефективність.

Освіта

Міжрегіональна Академія управління персоналом, м. Київ. Інститут соціальних наук.

01.03.2009 – 01.04.2012 Магістр. Спеціальність – практичний психолог

Друга вища освіта.

Немає затверджених відгуків для показу!