ТРАНСФОРМАЦІЙНА ГРА-ТРЕНІНГ «ШЛЯХ ТВОРЦЯ» – Психологічна допомога

ТРАНСФОРМАЦІЙНА ГРА-ТРЕНІНГ «ШЛЯХ ТВОРЦЯ»

Якщо у вас назріли питання в темі призначення і самореалізації, і ви знаходити власні шляхи розв’язання для своїх життєвих завдань — приходьте шукати відповіді в трансформаційної гри «Шлях творця»!

У грі ви можете зрозуміти, як займатися тим, що подобається, реалізувати свої сильні сторони, при цьому приносити користь світу, отримуючи блага всесвіту.

Мета гри — знайти свій шлях призначення на даному етапі життя через трансформацію особистості людини.
Гра складається з двох рівнів. У нижньому рівні ви підіймаєтесь по чотирьох ступенях («Рід-громада», «Дорога», «Потік», «Храм знань і світла»). На верхньому рівні ви спускаєтеся «з небес на землю», вибудовуючи модель свого шляху на основі відкритих вищих смислів. Перейти на наступний щабель можна лише взявши ключ на попередній.

Якщо в грі ви взяли ключ, за вами зберігається право переходу на наступний щабель. Ви можете в наступній зустрічі в цій грі з тим же запитом відразу зайти на ту сходинку, на яку вам дають доступ зібрані ключі в попередній зустрічі.
Пройшовши шляхами гри, ви:
• проясніть свої перешкоди і їх причини;
• побачите способи їх перетворення;
• відкриєте свої ресурси в цьому, дізнається свою «силу»;
• проявите свої завдання в напрямку призначення на даному етапі життя.
• усвідомлюєте свої цінності, які підтримують вас на шляху, і з’єднаєтеся з місією.

У цьому вам допоможуть дослідницько-трансформаційні завдання, що захоплють й метафоричні карти. Ви заглянете в глибини своєї душі й знайдете ключі, що відкривають доступ до свого шляху. Можливо, у вас з цього складеться казка або історія, яка прояснить складну ситуацію. І ви підете до своєї мети з новими знаннями й відкриттями!

Це гра народжена з авторських надихаючих казок і посилена сучасними техніками. Проявлена ​​на стародавньому символі духовного шляху — Сварзі (древній ведичний символ досконалість Духа і його руху крізь багатовимірну реальність).

Цей знак складається з двох частин, і по ньому проходять рівні гри. Нижній рівень гри проходить по ведичному символу Духовного Вогню, об’єднуючого чотири простору: тіло, дух, душу і совість. Верхній проходить по променях Колард, який несе силу Всесвіту і дарує перетворення й оновлення. Навіть якщо ви тільки взаємодієте з полем гри — воно вже включає вас в рух до вирішення свого завдання на даному етапі!

«Шлях творця» – знайди ключі своєї душі та відкривай свій Зоряний Шлях!

Автор і ведуча гри — Наталія Винниченко, ігротехнік, казкотерапевт, арт-коуч, тренер письменницьких курсів, автор МАК, автор надихаючих історій та збірки «Казки, що відкривають шлях».

Вартість для одного учасника – 700 грн. ЗНИЖКА при ранній реєстрації !!! Вартість при повній оплаті не пізніше ніж за добу – 600 грн.
Реєстрація обов’язкова, щоб зареєструватися, залиште замовлення або пишіть в Viber або телефонуйте +380675006361.
Реєстраційний внесок 100 грн для броні місця. Кількість гравців — від 3 до 6. Якщо ви не вносили оплату або реєстраційний внесок — уточнюйте перед грою чи є місця.

БОНУС !!! Догравання — зі знижкою 50% (350 грн. Незалежно від часу відплати). Якщо ви вже були на цій грі у мене, то ви можете прийти продовжити гру зі знижкою 50% на наступний раунд (але обов’язково зареєструйтеся через заявку або Viber, і внесіть внесок для броні місця).

Місце проведення:

Центр розвитку “Ритми Життя”
Адреса: Київ, вул. Ярославська, 56а, Бізнес-Центр “Каньйон”, 3 поверх. 10 хв від метро “Контрактова”.

Проводжу також онлайн в скайп, час за домовленістю, група 2-3 людини.

Можливо навчитися проведенню цієї гри й стати ведучою, для уточнення подробиць пишіть або дзвоніть.
Контакти: +380675006361 (телефон, Viber) Наталія Винниченко

Приходьте — будемо досліджувати й робити відкриття легко і радісно!

Погодинний розклад

New Day

Дата

Жов 06 2019

Час

15:30 - 20:00

Вартість

700 ГРН
Категорія

Реєстрація