СВЯТКУЄМО ЖИТТЯ! Сімейний фестиваль розвитку та творчості. – Психологічна допомога

СВЯТКУЄМО ЖИТТЯ! Сімейний фестиваль розвитку та творчості.

Якщо ви хочете поєднати в один день саморозвиток, свято, що захоплює, та ще й провести його з сім’єю – вам точно сюди !!!

Кому буде цікаво – чоловікам, які бажають не тільки розпочати бізнес, а й адекватно себе почувати в цій сфері; жінкам, які намагаються гармонічно реалізуватия в сім’ї та в профессії, використовуючи свй творчій потенціал; студентам, які шукають практичне впрвадження своїх академічних знань; всім тим, для кого саморозвиток – це стиль життя!

У творчих або азартних дійствах це робити цікавіше і навіть результативніше. А в колі однодумців, а можливо і близьких – спокійніше. І звичайно, під керівництвом перевірених майстрів це безпечно і результативно.

Щоб ви могли прийти всією сім’єю, при цьому присвятити час собі, малюків від 3 до 10 років чекає  Дитяча кімната з розвагами.

Але це не все. Ми дійсно влаштовуємо свято життя, і в перервах між майстер-класами та іграми ми для вас підготували дивовижну програму, що захопить і дорослих і малече:

 

Все це для вас приготували наші спікери:

Тетяна Пономаренко Наталія Фіалко Черкесова Юлія Олена Левенець  Рєпіна Валентина  Єва Бюксель Гуменюк Юлія  Жарков Олександр Олександра Сидоренко Гаврилова Юлія Водолєєва Регіна  Щербюк Альона

І все це для того, щоб на хвилі радості й натхнення ваші мрії були легко прийняті Всесвітом на реалізацію.

Тому що для нас важливо, щоб навколо ставало більше усвідомлених людей, що розвиваються, а, також, щоб в світі додавалося радості та натхнення !!!

І нехай навіть в зимові вечори з нами буде світло і тепло щирих почуттів !!!

 

Партнер фестивалю – портал пошуку психологів “Психологічна допомога”.

Якщо ви хочете взяти участь як спікер, напишіть, будь ласка, повідомлення на цю сторінку або організаторам, або в вайбер +380675006361, ми вам надішлемо умови.

Давайте будемо святкувати життя будь-яким доступним способом в кожен момент часу !!!

Дата

Гру 21 2019 - Гру 22 2019

Час

11:00 - 20:00

Більше Інформації

Читати далі

Розташування

Київ
Київ
Категорія
Святкуємо життя

Організатор

Святкуємо життя
Телефон
+380675006361
Email
prazdnuem.zhizn.fest@gmail.com
Вебсайт
https://www.prazdnuyemzhizn.fun/

Інші організатори

Лариса Рибик
Лариса Рибик
Вебсайт
http://psyhelp.com.ua/resume/psyholog-larysa-rybyk/
РЕЄСТРУЙСЯ

Реєстрація